7lewandowski

blog o social media, www, zarządzaniu i nie tylko

Jeśli masz jakieś pytania lub interesuje Cię wycena mojej pracy pisz śmiało. Najlepiej przez formularz na stronie Kontakt.

Transmisja on-line

Transmisje online. Od pięciu lat regularnie organizuję studia telewizyjne, koncerty, transmisje online wykładów. Dysponuję wspaniałym zespołem, z którym pracuję od początku tej drogi.

Realizuję transmisje na żywo, lub nagrywane produkcje poddajemy postprodukcji. Każda transmisja przyciąga po kilka tysięcy widzów.

Koszt ustalamy zawsze indywidualnie ze względu na wiele czynników, które tę cenę kształtują. Chodzi o czas, wielkość produkcji, itp. itd.

Szkolenia. Prowadzę szkolenia dla różnych odbiorców, dla różnych firm. Często dotyczą one kwestii pracowniczych, rekrutacyjnych, pracy w mediach społecznościowych, prowadzenia kampanii reklamowych itp.

Ceny szkoleń zaczynają się już od 500 PLN, a zależą od tematyki, miejsca, czasu. Zawsze staram się, żeby cena nie była blokadą dla naszej współpracy.

Szkolenia

Media społecznościowe

Social media. Prowadzenie profilu na Facebooku lub LinkedIn to wbrew pozorom nie jest praca dorywacza. Możesz zlecić to pani Kasi z księgowości, ale czy to ma sens?

Pogadajmy o możliwościach, zleć to mnie i nie martw się o nic więcej. Prowadze profile, reklamy, moderację, obsługę wiadomości. Ja lub moja najlepsza na świecie drużyna.

Ceny zaczynają się od 300 PLN miesięcznie.

Strony WWW. W tych lubuję się najbardziej. Robię 2-3 strony miesięcznie. Wszystkie oparte o unikatowe holistyczne podejście. Strony osiągają wysokie oceny i dobre pozycjonowanie od Google. Prawie wszyscy klienci przychodzą do mnie z polecenia, a dla mnie to najlepsza rekomendacja.

Strony tworzę w WordPressie z Divi, lub w Bootstrapie w zależności od potrzeb. Wszystko jest eleganckie i spójne i przyjazne dla wyszukiwarek, oraz kampanii reklamowych.

Strony typu wizytówki zaczynają się cenowo od 750 PLN, a większe projekty lub sklepy internetowe traktuję indytidualnie.

Strony WWW

Marketing

 

Oczywiście do tego wszystkiego dochodzą działania typowe jak kampanie reklamowe, działania z zakresu Public Relations zewnętrznego i wewnętrznego.

Public
relations